sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Na predaj REŠTAURÁCIA na Dulovom námestí

Cena:
1 150 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Dulovo námestie
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:310 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1083

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

CPM real estate so súhlasom vlastníka nehnuteľností ponúka na predaj REŠTAURÁCIU v mestskej časti Bratislava – Ružinov na Dulovom námestí. Ide o jednopodlažný objekt s výmerou 310 m2 a je z časti podpivničený. Objekt s dlhodobou históriou v oblasti gastronómie, známy aj ako reštaurácia DULGER je kompletne zrekonštruovaný. Pôvodný vek objektu je z r. 1970, v roku 2001 prebehla renovácia objektu a v r. 2020 na objekte boli vykonané rozsiahle rekonštrukčné práce vrátane vzduchotechniky, vytvorenia malej, ale veľmi žiadanej pekárne s vlastnou receptúrou ako aj celkovou inováciou interiéru . Dispozícia interiéru pozostáva z miest určených na sedenie, baru, pekárne, plne zariadenej kuchyne, toaliet pre hostí. Pivničný priestor slúži ako sklad s dostatočným priestorom na uskladnenie tovaru. K dispozícií pre zamestnancov je šatňový priestor s toaletami.
Objekt sa predáva s kompletným vybavením interiéru vrátane barového pultu, plne zariadenou kuchyňou a pekárňou, vrátane zariadenia v pivničnom priestore.
K objektu prináleží súkromné parkovisko na vlastnom pozemku. Celková výmera pozemku je 601 m2.
Reštaurácia sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, ktorá zaručí množstvo zákazníkov ako v zime, tak aj v lete na príjemne upravenej terase, kde sa aj najmenší vedia zahrať na detskom ihrisku.
Cena objektu je 1.150.000,- Eur vrátane právneho servisu a provízie pre RK. Tak isto sme nápomocní s riešením financovania pri tejto nehnuteľnosti.
Viac info: Bc. Zuzana Achbergerová, t.č. 0903 377 555, zuzana.achbergerova-ZVNC-cpm.sk

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Zuzana Achbergerová, MBA
Telefón:0903377555
E-mail:zuzana.achbergerova-ZVNC-cpm.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.