sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj, stavebný pozemok Stupava

Cena:
180,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Stupava
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:3247 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:917

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s rozlohou 3247 m2. Pozemky sú určené k výstavbe rodinných domov

Tieto rovinaté stavebné pozemky sa rozprestierajú v atraktívnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemky sú obklopené prírodou a predstavujú tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta s pestrým voľnočasovým vyžitím.

K pozemkom vedie prístupová cesta a je možné ich rozdeliť. Pozemky sú momentálne dostupné bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti je však plánovaná výstavba a zasieťovanie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja stavebných pozemkov oslovila. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.

Hľadáte niečo iné?
V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Maklér:

makler
Maklér:Stanislav Dovičič
Telefón:0907196792
E-mail:stanislav.dovicic-ZVNC-cpm.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.