sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj, pozemok pri Vachalkovom rybníku Stupava

Cena:
120,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Stupava
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:5683 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:916

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok pri Vachalkovom rybníku v meste Stupava, okres Malacky vo veľkorysej výmere 5683 m2. Pozemok je v budúcnosti určený k výstavbe a je v tesnej blízkosti projektu Habánky

Tento rovinatý pozemok sa rozprestiera v tichej, pokojnej rekreačnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemok sa nachádza v blízkosti lesa, obklopený prírodou a predstavuje tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta. Veríme, že oceníte aj cyklotrasu, ktorá sa nachádza v blízkosti pozemku a turistické chodníky v okolitej prírode.

K pozemku vedie prístupová cesta a je možné ho rozdeliť. Pozemok je momentálne dostupný bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti je však plánovaná výstavba a zasieťovanie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja pozemkov oslovila. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792

Hľadáte niečo iné?
V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Maklér:

makler
Maklér:Stanislav Dovičič
Telefón:0907196792
E-mail:stanislav.dovicic-ZVNC-cpm.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.