sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Martinengova

Cena:
149 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Martinengova
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
  
Úžitková plocha:43 m2
Stav objektu:pôvodný stav
Poschodie:1 / 3
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:576

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Slnečná Juho-Záp. orientácia. Silné letné obedné slnko však nepáli do okien, ale končí na logg. –zníži sa až navečer, bytu sa nežiada klimatizácia –je v ňom, ale aj vďaka nízkemu podlažiu a okolitej zeleni, príjemný chládok –zalesnenie pred oknami nedovolí akumuláciu tepla, príjemné posedenie na logg. V chladných mesiacoch naopak, poklesnuté slnko príjemne ohrieva byt –čím súčasne znižuje náklady na energie.

Vchod do bytu pohodlne z prízemia, bezbariérový prístup z ulice až do bytu, bez nutnosti zdolávať schody (bicykel, kočík, a pod.), avšak vďaka tomu, že dom je vo svahu, je priečelie bytu (okná a logg.) už bezpečné 1. poschodie. Pred bytom lesík, výhľad na Mlynskú dolinu, pod bytom je ešte byt a pekná uzamknutá udržiavaná predzáhradka. Pivnica a kočíkareň je po ruke, taktiež na rovnakom vstupnom podlaží.

Kúpeľňa bola už pri stavbe domu dispozične prerobená pre viac miesta (práčka 60cm), pod vaňou je vynechaný a vydláždený veľmi praktický priestor pre pohodlný prístup k vani a pre uloženie bežných vecí (vedierko, uskladňovacie nádoby, atď). Na obrázku nevidno nad dverami po celej dĺžke taktiež murovaná policu, 20cm hlbokú –úložných priestorov je teda veľa. Kúpeľňa skromná, ale pekná, útulná, a hlavne účelná. WC je samostatné. Byt je praktický a v pôvodnom riadnom a dobrom stave –nebol dôvod niečo iné rekonštruovať. Veľkú izbu (6x4) je však možné priečkou šikovne a jednoducho rozdeliť–upravovali sa tu byty takto bežne –a vznikne 2-izbový byt, so samostatnými vstupmi. Byt je práve čerstvo vymaľovaný na bielo.

Bezproblémové parkovanie priamo pred domom, kúsok od trávnatého svahovitého parku na relaxáciu s pekným detským ihriskom. Občas sa na bráne objaví inzerát na predaj/prenájom garáže či stojiska.

Kúsok odtiaľto je lesopark Horský park (prechádzky, šport, výbeh so psíkom), neďaleko leso-relaxačná zóna Železná studnička, Centrum mesta, ale aj výjazd na diaľničný obchvat mesta, diaľnicu, či dopravný uzol Patrónka, Hlavná železničná stanica, dobrá občianska vybavenosť, Kaufland, nemocnica s poliklinikou Kramáre, kúpalisko, reštaurácie, atď atď. Supermarket Kraj je tu na skok.

Maklér:

makler
Maklér:CPM Real Estate 5
Telefón:0915525001
E-mail:Ivan.melicher-ZVNC-cpm.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.